Wednesday, February 26, 2014

Fotili sme na Bratislavskom hrade :)

Dnes by som Vám rada predstavila dve šikovné baby. Jedna krajšia ako druhá a obe veselej povahy :). Ivka šije šaty a Dettus modeluje šperky(bižutériu) z polymérovej hmoty. Jedného dňa prišiel nápad dať hlavy dokopy a pokúsiť sa o spoločné fotografie.
Po prípravách, posielaní látok a vyrábaní konkrétnych výrobkov sme sa stretli jedného pekného dňa a vyskúšali si fotiť takto spolu. Ivka sa stala modelkou a ja som mala v ruke foťák. :)
Ľahká, svieža a elegantná .... tak by som opísala Ivku klopkajúcu tenkými podpätkami o chodníky lemujúce Bratislavský hrad. V dobrej nálade a s trojitou chuťou spraviť niečo spoločné pre dobrú vec sme sa pustili do práce. Tri hodiny fotenia unavili, no zároveň spríjemnili deň a priniesli nové fotky do galérií oboch dievčat. 
Vlasy prežiarené slnkom, farebné lístie a kamenné zátišia sprevádzali našu cestu. Strach z fotenia pomohli prekonať aj japonski turisti, bystrý to národ. Neustále v strehu a pohotovosti... Fotili si nás ako unikátne dielo. Keď nerozumejú, aspoň stále ukazujú palec hore :). 
Pozrite sa teda, čo majú baby nové !! 

Komu je málo fotiek, nech nahliadne do galérií na Sashe:
Šperky: http://www.sashe.sk/Dettus
Šaty: http://www.sashe.sk/iva_hEva

1 comment:

  1. ta posledna foto je najlepsia, ten tvoj kukuč :)
    Ale ta prva fotka tam je omylom, nie?

    ReplyDelete